Neutrino digital Forum Index Neutrino digital
Administaracija, logistika, monitroing, bekapovanje, servis

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Radovi na mrezi

Post new topic   Reply to topic    Neutrino digital Forum Index -> openWIFI
View previous topic :: View next topic  
Author Message
atari
Site Admin

PostPosted: Thu Sep 11, 2008 1:29 pm    Post subject: Radovi na mrezi Reply with quote

Od danas pa do nedelje menjam deo poreme koja je bitna za bid zonu tako da ocekujete da mreza nece raditi u tom periodu

Last edited by atari on Fri Apr 17, 2009 10:56 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
atari
Site Admin

PostPosted: Fri Sep 12, 2008 3:38 pm    Post subject: Reply with quote

danas prepodne vracena u funkciju
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
atari
Site Admin

PostPosted: Fri Sep 12, 2008 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

ako me posluzi vreme za vikend vracam bidzonu2 u funkciju
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sun Dec 28, 2008 11:32 pm    Post subject: Reply with quote

danas sam menjao 2 racunara, ruter i masinu koja sluzi kao firewall, poboljsanje je primetno. Zvuci neverovatno ali sada rade znatno slabije masine sa p4>p2 ruter i sa p4 64bina> p4 32bitna sa manjim taktom, najveci problem su mi pravile neke stare lan kartice...
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 11:02 am    Post subject: Reply with quote

zadnja 2-3 dana imam problem sa jednim svicem koji je bitan za bidzonu, videcu da ga za vikend sredim....
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sun Feb 08, 2009 7:29 pm    Post subject: Reply with quote

ako imate los signali ili zbog nekih drugih problema gubite automatsku adresu ukucajte je rucno
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Fri Feb 27, 2009 10:36 pm    Post subject: Reply with quote

danas sam odradio update na 2 ruter masine a sutra ako bude lepo vreme i na jos jednoj, tako da ce sve postati dosta stabilnije. Nadam se i da nece biti cetih nestanka struje jer jedna masina ne ume uvek sama da se probudi...
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sun Apr 05, 2009 7:36 am    Post subject: Reply with quote

Juce sam promenio jednu masinu, koja rutira sabracaj za bid zonu. Tako da je sada u funkciji posle ~7 dana otkako ne radi...
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 12, 2009 3:06 pm    Post subject: Reply with quote

juce menjana masina na kojoj radi firewall, tako da je neznatno brza i za razliku od pedhodne radi kako treba paljenje posle nestanka struje

Last edited by atari on Thu Nov 12, 2009 7:45 pm; edited 1 time in total
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 08, 2009 10:39 am    Post subject: ~18h 7. X 2009.god Reply with quote

Posle nestanka/dolaska struje crko je hd na masini koja rutira saobracaj za openWIFI mrezu, iskopao sam neki backup i neki stari hd i pustio danas ponovo u rad.
Ubacio sam od danas i novi login openwifi/paracin i zadrzao stari dok se malo ne naviknete na tu promenu. Na pocetnoj strani su takodje ubaceni novi podaci za logovanje.
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Sun Dec 20, 2009 9:09 pm    Post subject: Reply with quote

promenjen racunar za rutiranje posto je u zadnjih 7 dana pod opterecenjem cesto pucao
Back to top
atari
Site Admin

PostPosted: Mon Apr 12, 2010 7:39 am    Post subject: Reply with quote

zadnjih 10ak dana pucao je glavni ruter zbog loseg swica preko koga je rutirao saobracaj, jos ostaje samo da se promeni glavni ruter jer mu cpu cesto stoji na 100%
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Neutrino digital Forum Index -> openWIFI All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum